תכשיטים
29/02/2012
פתחנו עמוד בפייסבוק!
לקהל לקוחותינו היקר, אתר מוזמנים להצטרף ולעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק של החברה והינה הקישור: http://www.facebook.com/bzaban...לפרטיםכללים לענידת תכשיטים

תכשיטים הינם דרך לביטוי עצמי של בני-אדם.
תכשיטים יכולים להגיד לנו  איך מרגישה עם עצמה האישה שעונדת אותם. כמו כן התכשיטים יכולים להעיד על טעמה של האישה וכן מהו הסגנון שלה.
 
כאשר אישה נכנסת למקום כלשהו כשהיא עונדת המון תכשיטים - ניכר מזאת שהיא חסרת טעם וכן הדבר מראה שהאישה הינה חסרת ביטחון.
אישה כזאת חושבת שבעזרת הרבה תכשיטים היא יכולה להתבלט אך התוצאה משיגה את ההיפך.
 
הכלל המומלץ לענידת תכשיטים נקרא כלל חוק ה-13. כאשר את יוצאת מן הבית, עלייך לעמוד למול המראה ולהתחיל לספור את פריטי האופנה שעלייך. עלייך לספור את התכשיטים, את הכפתורים המוזהבים בחולצה, את האבזם בחגורה וכן את המשקפיים.
במידה ואת עונדת יותר מ-13 פריטים אז מומלץ להוריד עד שתגיעי ל-13 פריטים.
האנשים בסביבתך רוצים לראות את האדם שבך, את החיוך, את הפנים ללא הפרעות. תשומת הלב אמורה להיות כלפי פנייך היפות. התכשיטים שעל גופך מוסיפים ליופייך  אך כדאי לך  שגם האנשים שסביבך ישימו לב אלייך ולא ירגישו ניגוד כאשר יסתכלו עלייך.
 
חשוב להתאים את התכשיטים לבנה הגוף או למבנה הפנים.   אם את אישה קטנטנה רצוי שתענדי תכשיט שיתאים באופן פרופורציונלי למבנה גופך.
אם את אישה גדולה, תכשיט קטנצ'יק לא כל כך ייראה ויילך לאיבוד, לכן מומלץ לענוד תכשיט גדול.
 
זהב צהוב, זהב לבן ויהלומים נחשבים לתכשיטים נייטרליים כאשר עונדים אותם וכן עונדים כל פריט לבוש.
כאשר עונדים תכשיטים בעלי אבנים צבעוניות , מומלץ שפרטי הלבוש לא יהיו בעלי צבעים רבים ומקושקשים. רצוי ללבוש בגדים חלקים. לדוגמא: לענוד מחרוזת בזהב לבן בעלת אבנים אדומות, ללבוש שמלה שחורה ותוסיפי נעליים אדומות – התוצאה תהיה מדהימה ותהיה הרמוניה מבחינת הצבעים.
 
כשאת יוצאת לדייט, ההמלצה היא לענוד תכשיטים בדיוק כמו שאת עונדת אותם בכל מקרה אחר. הכוונה היא להיות טבעית ולא לשנות את המראה היומיומי שלך.
 
איזה תכשיטי זהב כדאי לקנות עבור אירועים משמעותיים בחיינו כמו ימי נישואין, בר-מצווה או גיוס לצה"ל?
כדי להעניק תכשיט סמלי עבור ימים מיוחדים כאלו מומלץ ללכת על תכשיט שמחירו קצת יותר יקר, בעל יהלומים או בעל עיצוב מיוחד.
בהענקת תכשיט במתנה ליום מיוחד יש הרבה סמליות ומשמעות. הענקת תכשיט שכזה מעניקה אינטימיות בין נותן המתנה למקבל המתנה. כמו כן זאת הבעת הערכה רצינית עבור מקבל המתנה.
חברת צבאן בכור תכשיטים בע"מ הינה חנות תכשיטים, יצרנית, יבואנית ומשווקת מובילה בענף תכשיטי זהב ויהלומים בישראל. החברה משווקת תכשיטי זהב ליותר מ-300 חנויות תכשיטים בישראל. בצבאן בכור תוכלו למצוא:טבעות אירוסין  תכשיטים מעוצבים, תכשיטי יוקרה,שמלות כלה תכשיטים מזהב  תכשיטים לאישה, תכשיטים עבודת יד, תכשיטי כסף וזהב, תכשיטים מעוצבים, טבעת חתונה, שרשראות זהב, תליון כסף, צמידי זהב, עגילי כסף, טבעת, טבעת אירוסים, טבעת סוליטר, טבעת נישואים, טבעות מעוצבות, טבעות ללא אבנים, שרשראות מזהב, תליון מזהב, צמידים מזהב, עגילים מזהב, שעונים מעוצבים, שעון לאישה, עגילים משובצים,
נירוקס קידום אתרים , בניית אתרים